NOVINKY V ON-LINE PŘEDPRODEJI


Vážení diváci,

pro novou sezonu jsme ve spolupráci se sítí Ticketportal připravili několik změn v on-line předprodeji, které (jak pevně věříme) zvyšují transparentnost a šance na získání vstupenek do Dejvického divadla. Jedná se o následující změny:

Pro nákup již není nutné se předem registrovat – stačí pouze vyplnit vaši e-mailovou adresu, a to až ve chvíli, kdy jsou vstupenky ve virtuálním košíku (tedy kdy vás již nikdo nemůže předběhnout).

Čas spuštění předprodeje je pevně svázán pomocí NTP protokolu, a ke spuštění tak dojde automaticky přesně ve 20:00.

Na stránkách Ticketportalu (na které vedou prolinky z programové nabídky na stránkách Dejvického divadla) se 48 hodin před předprodejem objeví přesný odpočet do jeho zahájení.

Před 20:00 se nebude tvořit žádná virtuální fronta – předprodej zkrátka začíná pro všechny stejně ve 20:00. (Fronta se nicméně může vytvořit po 20. hodině z důvodu přetížení systému, všichni ale mají stejnou šanci na získání dobrého pořadí).

Z důvodu obrovské poptávky jsme bohužel nuceni omezit nákup pouze na dva kusy vstupenek. Toto omezení nás velice mrzí, ale věříme, že tak můžeme uspokojit více diváků v rámci celé České republiky a zároveň omezit přeprodávání vstupenek na černém trhu.

 

Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás v nové sezoně 2017/2018 

Vaše Dejvické divadlo
edit: Předprodej na září aneb kde udělali soudruzi chybu

 

Vážení diváci,

velmi se omlouváme za chyby ve včera proběhlém předprodeji na září. Bohužel došlo ke kombinaci okolností, které jsme ve zkušebním provozu neočekávali a proto nebylo možné je objevit dříve než při ostrém spuštění. Chybu v nastavení jsme ale našli a věříme, že příští předprodej již proběhne bez problémů. Stále tak platí, že žádná fronta se nemá tvořit před zahájením předprodeje ve 20:00 (ale nejspíš se vzhledem k brutálnímu přetlaku zájemců vytvoří v okamžiku zahájení – nicméně všichni mají stejnou šanci se trefit podle odpočtu na její začátek).

Děkujeme za pochopení

Vaše Dejvické divadlo