OMLUVA DIVÁKŮM ZA ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ 31. 8. / VRÁCENÍ VSTUPNÉHO


Vážení diváci,

kteří jste přišli dne 31. 8. na představení 39 stupňů do Lesního divadla v Řevnicích, přijměte naši upřímnou omluvu za to, že jste museli včera namísto plánovaného divadla odejít domů. Přestože je jeviště  zakryté a na první pohled na herce neprší, prší všude v zákulisí, kde probíhají převleky, kde jsou připraveny dekorace na přestavby během představení a kde herci čekají na své výstupy. Kromě toho déšť  dopadající na listy stromů i na pláštěnky či deštníky diváků způsobuje velmi zvýšenou hladinu hluku včetně toho, že i dešťová clona sama další zvuk pohlcuje. Z tohoto důvodu není v hlasových silách herců odehrát dvě hodiny, aniž by riskovali zdravotní následky.

Do poslední chvíle jsme čekali a sledovali vývoj deště s nadějí, že se představení uskuteční, a vše bylo k začátku představení připraveno, protože jsme si vědomi, že  není nic horšího, než poslat čekající diváky pryč. Zesilující déšť kolem 20. hodiny však ukázal, že situace se nelepší, ale spíš stále zhoršuje, a i kdyby představení začalo, s největší pravděpodobností by z důvodu neregulérnosti muselo být ve velmi krátké době opět přerušeno.

Velmi nás mrzí Váš ztracený čas a zároveň  se hluboce skláníme před Vaší ochotou zůstat na plánované představení i přes silný déšť. Dejvické divadlo hraje v Řevnicích už třináct let a je pro něj vždy velkou ctí, když se na jeho představení sejde takové množství diváků, kteří vytvářejí úžasnou atmosféru, mnohdy právě počasí navzdory. Jako ředitelka divadla však mám i zodpovědnost za zdraví herců, a proto jsem se rozhodla pro zrušení představení. Podmínky byly pro hraní divadla opravdu neregulérní.

Věřím proto, že i Vy, kteří jste včera museli odejít, jste tuto výjimečnou situaci (představení jsme před začátkem rušili poprvé v historii Lesních Slavností Divadla), přijali s pochopením a za to Vám upřímně děkuji.

 

MgA. Eva Kejkrtová Měřičková

ředitelka Dejvického divadla

 

POKYNY PRO VRÁCENÍ VSTUPNÉHO NALEZNETE ZDE: