Fotbalová horečka

Dejvický fotbalový občasník
(v Anti.kvariátu)Fotbalová horečka


PREMIÉRA 13.06.2017


HRDI NA FOTBAL – Z TECHNICKÝCH DŮVODŮ ZRUŠENO

Vážení diváci, velmi se omlouváme, ale z technických důvodů jsme nuceni zrušit představení HRDI NA FOTBAL, které mělo proběhnout 20. 6. od 20:00 v Anti.kvariátu DD.

V případě že jste měli vstupenky zakoupeny on-line, bude Vám vstupné automaticky vráceno na Váš účet. Pokud jste vstupenky zakoupili v pokladně DD, můžete je na stejném místě vrátit do 22. 6., kdy je pokladna v této sezoně otevřena naposledy. V případě že nestíháte vstupenky vrátit, kontaktujte nás prosím e-mailem na rezervace@dejvickedivadlo.cz, případně telefonicky na tel. čísle 233 332 430.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za vzniklé potíže.

Vaše Dejvické divadlo

20. června 2018 se v Anti.kvariátu odehraje další večer z nepravidelného cyklu Fotbalová horečka. Hlavním hrdinou minulého setkání s fotbalem byl fenomenální švédský útočník Zlatan Ibrahimović (z knihy Davida Lagercrantze Já jsem Zlatan Ibrahimović četl David Novotný), tentokrát bude hrdinů dokonce jedenáct. Jedenáct českých fotbalových legend, které se staly inspirací ke vzniku neobyčejné komiksové knihy Hrdinové. Autorem textů je spisovatel Ondřej Horák (tentokrát pod pseudonymem Fuczik), držitel Ceny Magnesia Litera za rok 2015, ilustrace vytvořil Vojta Šeda. Právě knize, kterou vydala agentura Yinachi v listopadu 2017, bude zasvěcený červnový večer v Anti.kvariátu. Hosty budou kromě autora Ondřeje Horáka také významné osobnosti s fotbalovým srdcem, zazní úryvky z knihy a povídat se bude nejen o jedenácti statečných, ale o fotbale jako takovém, včetně právě probíhajícího mistrovství světa…