DIVADELNÍ PRÁZDNINY / PŘEDPRODEJ NA ZÁŘÍ


V ČERVENCI A SRPNU DEJVICKÉ DIVADLO NEHRAJE.

Pokladna DD bude od 27. června do 1. září uzavřena.

PŘEDPRODEJ NA ZÁŘÍ

On-line předprodej vstupenek na září bude zahájen ve čtvrtek 31. srpna ve 20:00, přímý předprodej začne v pokladně DD v sobotu 2. září v 9:00 (rozdáním pořadových čísel).

Pravidelný provoz pokladny bude zahájen v pondělí 4. září v 16:00.

 

Pro novou sezonu jsme ve spolupráci se sítí Ticketportal připravili několik změn v on-line předprodeji, které (jak pevně věříme) zvyšují transparentnost a šance na získání vstupenek do Dejvického divadla. Jedná se o následující změny:

Pro nákup již není nutné se předem registrovat – stačí pouze vyplnit vaši e-mailovou adresu, a to až ve chvíli, kdy jsou vstupenky ve virtuálním košíku (tedy kdy vás již nikdo nemůže předběhnout).

Čas spuštění předprodeje je pevně svázán pomocí NTP protokolu, a ke spuštění tak dojde automaticky přesně ve 20:00.

Na stránkách Ticketportalu (na které vedou prolinky z programové nabídky na stránkách Dejvického divadla) se 48 hodin před předprodejem objeví přesný odpočet do jeho zahájení.

Před 20:00 se nebude tvořit žádná virtuální fronta – předprodej zkrátka začíná pro všechny stejně ve 20:00. (Fronta se nicméně může vytvořit po 20. hodině z důvodu přetížení systému, všichni ale mají stejnou šanci na získání dobrého pořadí).

Z důvodu obrovské poptávky jsme bohužel nuceni omezit nákup pouze na dva kusy vstupenek. Toto omezení nás velice mrzí, ale věříme, že tak můžeme uspokojit více diváků v rámci celé České republiky a zároveň omezit přeprodávání vstupenek na černém trhu.

 

 

 

PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO VŠEM NAŠIM DIVÁKŮM A TĚŠÍME SE NA SHLEDANOU V NOVÉ SEZONĚ 2017/2018.