NÁKUPEM VSTUPENKY SE DIVÁK ZAVAZUJE DODRŽOVAT NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD DEJVICKÉHO DIVADLA

Covid / aktuálně platné podmínky pro vstup do DD

Podmínky platné od pondělí 22. 11. 2021

-          předložit doklad o aplikaci očkování proti COVID-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní,

-          doložit prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění COVID-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce,

-          děti mezi 12 a 18 lety mohou doložit bezinfekčnost negativním RT-PCR testem starým nejvýše 72 hodin, stejným způsobem se prokazují lidé s kontraindikací k očkování a lidé, kteří očkování právě podstupují,

-          na děti do 12 let se tyto podmínky nevztahují.

Všichni přítomní v divadelní budově musí mít po celou dobu nasazený respirátor bez výdechového ventilu min. třídy FFP2 (KN95 / N95). Výjimkou je konzumace v divadelním bufetu.

dárkové poukázky

Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a nejistotě z ní vyplývající nebudou pro rok 2022 v prodeji žádné poukázky na vstupenky.

 

pokladna DD 

Pokladna DD je otevřena ve všední dny od 16:00 do 19:30, nebude v ní ale zatím probíhat prodej vstupenek. Provoz pokladny je určen především k podávání informací souvisejících s obnovením pravidelného hraní.

Prodej vstupenek na všechna představení Dejvického divadla bude i nadále probíhat pouze on-line, prostřednictvím sítě Ticketportal. Pravidla pro vstup do DD naleznete zde:

Běžná otevírací doba pokladny je ve všední dny od 16:00 do 19:30  (před zadaným představením do 18:30), o víkendech a svátcích 2 hodiny před začátkem představení, pokud divadlo hraje.

Jsou-li k dispozici vstupenky, zobrazí se na našich stránkách v sekci program aktivní odkaz. Je-li u požadovaného titulu zobrazen odkaz „zakoupit on-line“, budete kliknutím na něj přesměrováni do sítě Ticketportal, kde požadované vstupenky zakoupíte. Je-li zobrazen aktivní odkaz  „rezervovat v pokladně“, je možné vstupenky zakoupit přímo v pokladně, případně v pracovních dnech od 14:00 do 16:00 rezervovat na telefonu +420 233 332 430.

 

vracení vstupenek za neodehraná představení v březnu 2021

U vstupenek zakoupených prostřednictvím sítě Ticketportal bylo vstupné automaticky vráceno na účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny, a to i těm divákům, kteří již vyměnili vstupenky za tzv. Covid poukaz – ten tímto pozbývá platnosti. Vstupné bude připsáno na účet nejpozději 31. prosince 2020.

Zároveň žádáme majitele vstupenek zakoupených v aukci vstupenek, aby nás kontaktovali na mailu aukce@dejvickedivadlo.cz, vrácení vstupného v tomto případě nemůže být provedeno zcela automaticky a vyžaduje osobnější přístup.

Vstupenky zakoupené v pokladně DD je nutné vrátit opět v pokladně, a to nejpozději do 31.  května 2021

Platnost dárkových poukázek a Trojáku se prodlužuje do konce sezony 2020/2021.

 

předprodej

On-line předprodej na prosinec byl spuštěn ve čtvrtek 18. listopadu ve 20:00, předprodej na leden bude zahájen 16. prosince ve 20:00.

Až do odvolání bude předprodej vstupenek na představení DD probíhat pouze on-line prostřednictvím sítě Ticketportal. Nebude se tedy konat přímý  předprodej v pokladně divadla. Pravidla pro vstup do DD naleznete zde:. Nejbližší termín konání on-line předprodeje nalzenete v sekci program na webových stránkách DD. 

On-line předprodej začíná  zpravidla ve čtvrtek před třetí sobotou v měsíci ve 20:00 prostřednictvím sítě Ticketportal  (do on-line předprodeje je uvolněna pouze polovina vstupenek určených k prodeji). Více o fungování on-line předprodeje se dozvíte zde:

Nákupem vstupenky se nakupující zavazuje dodržovat návštěvní řád Dejvického divadla, který je k dispozici zde:

aukce vstupenek

Smyslem projektu Dejvického divadla a on-line aukčního systému Ticket Fair Price je získat prostředky potřebným a přitom mimo jiné omezit překupníky v jejich nekalých praktikách prodeje předražených vstupenek na žádané kulturní akce. Pokud budete chtít vstupenku na často a rychle vyprodaná představení Dejvického divadla, můžete ji získat, jestliže se na stránkách www.ticketfairprice.com zúčastníte aukce, jejíž výtěžek bude transparentně předán na dobročinné účely Aukce je zahájena zpravidla v pondělí následujícím po zahájení předprodeje (aukce vstupenek na říjen bude zahájena v pondělí 27. 9. v 9:00).

Upozorňujeme, že vstupenky nejsou určeny k dalšímu prodeji za účelem osobního obohacení. Tato informace je uvedena i na rubové straně vstupenky (zakoupené v pokladně DD). Prodej vstupenek za vyšší než nominální hodnotu a jejich nabízení prostřednictvím internetových aukcí bude považován za hrubé porušení obchodních podmínek a DD si vyhrazuje právo takovou vstupenku zneplatnit a nevpustit jejího držitele do divadelního sálu. Veškerá zodpovědnost za způsobenou újmu je přitom na straně nabyvatele vstupenek v předprodeji, neboť byl o pravidlech předem informován a nabízením vstupenek k dalšímu prodeji se tak dopouští podvodu.

DO AUKCE VSTUPENEK MŮŽETE VSTOUPIT ZDE:

on-line prodej

Jsou-li vstupenky k dispozici, zobrazí se na našich stránkách v sekci program aktivní odkaz. Je-li u požadovaného titulu zobrazen odkaz „zakoupit on-line“, budete kliknutím na něj přesměrováni do sítě Ticketportal, kde požadované vstupenky zakoupíte. Je-li zobrazen aktivní odkaz  „rezervovat v pokladně“, je možné vstupenky zakoupit přímo v pokladně, případně v pracovních dnech od 14:00 do 16:00 rezervovat na telefonu +420 233 332 430. Pravidla pro vstup do DD naleznete zde:

rezervace

Je-li v programu u konkrétní inscenace zobrazen aktivní odkaz „rezervovat v pokladně“, je možné vstupenky zakoupit přímo v pokladně, případně v pracovních dnech od 14:00 do 16:00 rezervovat na telefonu +420 233 332 430.

E-mailové rezervace jsou vyřizovány až první pracovní den následující po dni předprodeje v pokladně DD  a jsou platné až po zpětném potvrzení.
(rezervace@dejvickedivadlo.cz)

Rezervace, kterým vypršel termín k vyzvednutí, se vracejí zpět do prodeje.
Tato aktualizace probíhá denně ve 24:00.

hromadné objednávky

Hromadné objednávky (více než 10 vstupenek, max. 20 vstupenek) jsou přijímány písemně, případně prostřednictvím e-mailu a jsou uspokojovány postupně podle data odeslání.

Vzhledem k malé kapacitě sálu počítejte s delší čekací dobou, vyřízení může trvat déle než jednu sezonu.

VZHLEDEM K VELKÉMU ZÁJMU DIVÁKŮ A OMEZENÉMU MNOŽSTVÍ VSTUPENEK Z DŮVODU VYPOŘÁDÁNÍ ZÁVAZKŮ ZA ZRUŠENÁ PŘEDSTAVENÍ NEPŘIJÍMÁME V SOUČASNÉ DOBĚ DO ODVOLÁNÍ ŽÁDNÉ HROMADNÉ OBJEDNÁVKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

zadaná (firemní) představení

Podrobné informace včetně ceny zadaného (firemního) představení vám poskytne produkční a marketingové oddělení,
Michal Berka, tel. +420 773 604 105, e-mail michal.berka@dejvickedivadlo.cz.