pokladna

NÁKUPEM VSTUPENKY SE DIVÁK ZAVAZUJE DODRŽOVAT NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD DEJVICKÉHO DIVADLA

Běžná otevírací doba pokladny je ve všední dny od 16:00 do 19:30  (před zadaným představením do 18:30), o víkendech a svátcích 2 hodiny před začátkem představení, pokud divadlo hraje.

 

Jsou-li k dispozici vstupenky, zobrazí se na našich stránkách v sekci program aktivní odkaz. Je-li u požadovaného titulu zobrazen odkaz „zakoupit on-line“, budete kliknutím na něj přesměrováni do sítě Ticketportal, kde požadované vstupenky zakoupíte. Je-li zobrazen aktivní odkaz  „rezervovat v pokladně“, je možné vstupenky zakoupit přímo v pokladně, případně v pracovních dnech od 14:00 do 16:00 rezervovat na telefonu +420 233 332 430.

Představení označená logem ENGLISH FRIENDLY jsou doplněna o anglické titulky. Máte-li o sledování titulků zájem, je třeba pořídit si vstupenky do 7.–9. řady. Z ostatních řad a balkonů nejsou titulky viditelné.

předprodej

On-line předprodej na červen byl spuštěn 18. května ve 20:00.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK POUZE ON-LINE! 

V průběhu uplynulé sezony zvažovalo Dejvické divadlo návrat k původnímu systému předprodeje vstupenek, který byl zrušen kvůli koronavirové pandemii, tedy částečně formou přímého předprodeje v divadelní pokladně a částečně on-line. V současnosti se nám však jeví jako optimální zachovat systém, který používá DD už druhou sezonu – tedy pouze on-line předprodej prostřednictvím sítě Ticketportal.

Nejbližší termín konání on-line předprodeje naleznete   v sekci program na webových stránkách DD. 

On-line předprodej začíná zpravidla třetí čtvrtek v měsíci ve 20:00 prostřednictvím sítě TicketportalVíce o fungování on-line předprodeje se dozvíte zde:

Nákupem vstupenky se nakupující zavazuje dodržovat návštěvní řád Dejvického divadla, který je k dispozici zde:

 

aukce vstupenek

Smyslem projektu Dejvického divadla a on-line aukčního systému Ticket Fair Price je získat prostředky potřebným a přitom mimo jiné omezit překupníky v jejich nekalých praktikách prodeje předražených vstupenek na žádané kulturní akce. Pokud budete chtít vstupenku na často a rychle vyprodaná představení Dejvického divadla, můžete ji získat, jestliže se na stránkách www.ticketfairprice.com zúčastníte aukce, jejíž výtěžek bude transparentně předán na dobročinné účely Aukce je zahájena zpravidla v pondělí následujícím po zahájení předprodeje.

DO AUKCE VSTUPENEK MŮŽETE VSTOUPIT ZDE:

PRAVIDLA AUKCE NALEZNETE ZDE: 

on-line prodej

Jsou-li vstupenky k dispozici, zobrazí se na našich stránkách v sekci program aktivní odkaz. Je-li u požadovaného titulu zobrazen odkaz „zakoupit on-line“, budete kliknutím na něj přesměrováni do sítě Ticketportal, kde požadované vstupenky zakoupíte. Je-li zobrazen aktivní odkaz  „rezervovat v pokladně“, je možné vstupenky zakoupit přímo v pokladně, případně v pracovních dnech od 14:00 do 16:00 rezervovat na telefonu +420 233 332 430. Pravidla pro vstup do DD naleznete zde:


rezervace

Je-li v programu u konkrétní inscenace zobrazen aktivní odkaz „rezervovat v pokladně“, je možné vstupenky zakoupit přímo v pokladně, případně v pracovních dnech od 14:00 do 16:00 rezervovat na telefonu +420 233 332 430.

E-mailové rezervace jsou vyřizovány až první pracovní den následující po dni předprodeje v pokladně DD  a jsou platné až po zpětném potvrzení.
(rezervace@dejvickedivadlo.cz)

Rezervace, kterým vypršel termín k vyzvednutí, se vracejí zpět do prodeje.
Tato aktualizace probíhá denně ve 24:00.

hromadné objednávky

Hromadné objednávky (více než 10 vstupenek, max. 20 vstupenek) jsou přijímány písemně, případně prostřednictvím e-mailu a jsou uspokojovány postupně podle data odeslání.

Vzhledem k malé kapacitě sálu počítejte s delší čekací dobou, vyřízení může trvat déle než jednu sezonu.

VZHLEDEM K VELKÉMU ZÁJMU DIVÁKŮ A OMEZENÉMU MNOŽSTVÍ VSTUPENEK NEPŘIJÍMÁME V SOUČASNÉ DOBĚ ŽÁDNÉ HROMADNÉ OBJEDNÁVKY. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.

zadaná (firemní) představení

Podrobné informace včetně ceny zadaného (firemního) představení vám poskytne Barbora Šimové , tel. +420 775 642 228, e-mail barbora.simove@dejvickedivadlo.cz.