PRAVIDLA ON-LINE PŘEDPRODEJE


Vážení diváci,

od začátku divadelní sezony 2017/2018 jsme ve spolupráci se sítí Ticketportal zavedli několik změn v on-line předprodeji, které (jak pevně věříme) zvyšují transparentnost a šance na získání vstupenek do Dejvického divadla. Jedná se o následující změny:

Pro nákup již není nutné se předem registrovat – stačí pouze vyplnit vaši e-mailovou adresu, a to až ve chvíli, kdy jsou vstupenky ve virtuálním košíku (tedy kdy vás již nikdo nemůže předběhnout). Po úspěšném nákupu vstupenek obdržíte potvrzovací email. 

Čas spuštění předprodeje je pevně svázán pomocí NTP protokolu, a ke spuštění tak dojde automaticky přesně ve 20:00.

Na stránkách Ticketportalu (na které vedou prolinky z programové nabídky na stránkách Dejvického divadla) se během dne předprodeje objeví přesný odpočet do jeho zahájení.

Před 20:00 se nebude tvořit žádná virtuální fronta – předprodej zkrátka začíná pro všechny stejně ve 20:00. (Fronta se nicméně může vytvořit po 20. hodině z důvodu přetížení systému, všichni ale mají stejnou šanci na získání dobrého pořadí).

Z důvodu obrovské poptávky jsme bohužel nuceni omezit on-line předprodej na jeden nákup a to maximálně na dva kusy vstupenek. Toto omezení nás velice mrzí, ale věříme, že tak můžeme uspokojit více diváků v rámci celé České republiky a zároveň omezit přeprodávání vstupenek na černém trhu.

 

Všeobecné obchodní podmínky v síti Ticketportal 

Prodejní místa Ticketportal