PRAVIDLA ON-LINE PŘEDPRODEJE


Vážení diváci,

od začátku divadelní sezony 2017/2018 jsme ve spolupráci se sítí Ticketportal zavedli několik změn v on-line předprodeji, které (jak pevně věříme) zvyšují transparentnost a šance na získání vstupenek do Dejvického divadla. Jedná se o následující změny:

Pro nákup již není nutné se předem registrovat – stačí pouze vyplnit vaši e-mailovou adresu, a to až ve chvíli, kdy jsou vstupenky ve virtuálním košíku (tedy kdy vás již nikdo nemůže předběhnout). Po úspěšném nákupu vstupenek obdržíte potvrzovací email. 

Čas spuštění předprodeje je pevně svázán pomocí NTP protokolu, a ke spuštění tak dojde automaticky přesně ve 20:00.

Na stránkách Ticketportalu (na které vedou prolinky z programové nabídky na stránkách Dejvického divadla) se během dne předprodeje objeví přesný odpočet do jeho zahájení. PRO ZOBRAZENÍ ODPOČTU JE NOVĚ TŘEBA MÍT POVOLENÉ VŠECHNY COOKIES VE WEBOVÉM PROHLÍŽEČI!

Před 20:00 se nebude tvořit žádná virtuální fronta – předprodej zkrátka začíná pro všechny stejně ve 20:00. (Fronta se nicméně může vytvořit po 20. hodině z důvodu přetížení systému, všichni ale mají stejnou šanci na získání dobrého pořadí).

Z důvodu obrovské poptávky jsme bohužel nuceni omezit on-line předprodej na jeden nákup a to maximálně na dva kusy vstupenek. Toto omezení nás velice mrzí, ale věříme, že tak můžeme uspokojit více diváků v rámci celé České republiky a zároveň omezit přeprodávání vstupenek na černém trhu.

 

Všeobecné obchodní podmínky v síti Ticketportal 

Prodejní místa Ticketportal