HONEY / JATKA78 / 26. 1. 19:30


HONEY je romantický příběh, který vznikl na základě skutečných událostí. Hrají ho dva soubory, jejichž umělecké prostředky jsou odlišné. Právě o to se opírala myšlenka na vzájemnou spolupráci. Touha spojit autentické osobnostní komorní činoherní herectví Dejvického divadla s neméně autentickým čistým jevištním „bytím“ vyjádřeným prvky nového cirkusu Cirku La Putyka tak, aby vzniklo něco nového, snad překvapivého, rozhodně originálního. Něco, co v takové symbióze dosud u nás nevzniklo. Rozhodně nejde o to vytvořit prvoplánovou atrakci, nýbrž silný zážitek, který nejen obohatí umělce obou divadel během tvůrčího procesu, ale který především zasáhne všechny smysly diváka. 

INSCENACE SE HRAJE NA DOMOVSKÉ SCÉNĚ CIRKU LA PUTYKA – V MULTIFUNKČNÍM PROSTORU JATKA78 (Pražská tržnice, haly č. 7 a 8, Bubenské nábřeží 306/13, Praha 7 – Holešovice)

 (http://www.jatka78.cz/cs).

 

 

Režijní a pohybová spolupráce   Rostislav Novák ml.

Scénografie Jakub Kopecký

Kostýmy & make-up Kristina Záveská

Hudba Jan Balcar

Choreografie Thomas Steyaert

Režie Miroslav Krobot

Hrají Jan Balcar, Šárka Fülep Bočková, Jenovéfa Boková, Vojtěch Fülep / Ondřej Malý, Jana Holcová, Jiří Kohout, Daniel Komarov, Lenka Krobotová, Tereza Nádvorníková, Václav Neužil, Jaroslav Plesl, Vladimír Polívka, Anna Schmidtmajerová, Pavel Šimčík, Alexandr Volný, Jiří Weissmann

Světelný design Ondřej Kyncl

Zvukový design Jan Středa

Technická konzultace Hynek Dřízhal

Grafický design Martin Sršeň

Foto Hynek Glos

Video Jakub Jelen

Inspice Jan Rybák

Světla Ječmínek

Zvuk Marek Hašpl

Rigging Olin Procházka, Jonáš Tichý

Garderoba Jana Skořepová, Lenka Štěpánková, Denisa Smutná, Klára Šlahorová

Produkce Cirk La Putyka & Dejvické divadlo