FÉROVÁ VSTUPENKA


Dejvické divadlo připravilo férovou vstupenku! 

Smyslem projektu Dejvického divadla a on-line aukčního systému Ticket Fair Price je získat prostředky potřebným a přitom mimo jiné omezit překupníky v jejich nekalých praktikách prodeje předražených vstupenek na žádané kulturní akce. Pokud budete chtít vstupenku na často a rychle vyprodaná představení Dejvického divadla, můžete ji získat, jestliže se na stránkách www.ticketfairprice.com zúčastníte aukce, jejíž výtěžek bude transparentně předán na dobročinné účely.

Dejvické divadlo se do aukce zapojí poprvé po březnovém předprodeji vstupenek, tedy od 19. března 2018.

V aukci 19. března budou vždy 4 vstupenky na vybrané představení (uprostřed 1. řady):

13. 4. Ucpanej systém
19. 4. Vzkříšení
21. 4. Dabing Street
25. 4. Racek
29. 4. Zásek

Vyvolávací cena vstupenek bude začínat na obvyklé ceně, za kterou jsou vstupenky prodávány v pokladně DD nebo prostřednictvím Ticketportalu. Jakékoli další navýšení bude po odečtení nezbytných nákladů věnováno organizacím, s nimiž Dejvické divadlo a jednotliví členové souboru dlouhodobě spolupracují. Mezi ně patří zejména Klub nemocných cystickou fibrózou, Cesta domů, Nadace Leontinka nebo Pferda.

Chcete-li si zajistit vstupenku na představení, na které se běžně nemůžete dostat, a přitom pomoci dobré věci, neváhejte a zúčastněte se aukce na www.ticketfairprice.com. Na této adrese naleznete také podrobný návod, jak postupovat a další důležité informace.

O výsledcích aukce a o takto získaných prostředcích vás budeme rádi informovat!