NÁHRADNÍ PŘEDSTAVENÍ ZA 27. 2. PŘESUNUTO NA ÚNOR 2021


 

Vážení diváci,  

vzhledem k přetrvávajícím vládním opatřením, zakazujícím provoz divadel, je již nyní jasné, že plánované náhradní představení za neuvedenou ELEGANCI MOLEKULY ze dne 27. 2. 2020 v divadle Jatka78 nebude možné uskutečnit.

Z tohoto důvodu budeme všem divákům vracet vstupné. Těm, kteří zakoupili vstupenky prostřednictvím sítě Ticketportal, bude vstupné vráceno automaticky. Vstupenky zakoupené v pokladně DD je nutné vrátit osobně, a to nejpozději do 31. 5. 2021.

Vzhledem k aktuálním omezením nás prosím kontaktujte na telefonu 773 612 513 a domluvte si individuální termín pro vrácení vstupného.

Velmi se omlouváme za komplikace a věříme v brzké shledání.  

Vaše Dejvické divadlo. 

 

 

 

Aktualizováno v září 2020:

 

Předpokládaný termín náhradního představení je stanoven v rozmezí 11. - 14. 2. 2021!

 

Aktualizováno v červnu 2020:

 

Vážení diváci,

v době, kdy jsme kvůli omezení počtu diváků rozhodovali o přesunutí náhradního termínu z 12. června 2020 na únor 2021, nebyly žádné signály k tomu, že by se maximálně povolený limit diváků v sále měl do konce června změnit, a držením termínu na Jatkách bychom riskovali nemalou finanční ztrátu. Proto jsme se rozhodli dát tento termín divadlu Jatka78 k dispozici pro jeho vlastní produkci.

Z těchto důvodů jsme přistoupili k posunutí náhradního představení na únor 2021. Dřívější termín se nám bohužel nepodaří zajistit vzhledem k vytíženosti prostoru Jatka78. Vstupenky z 27. 2. 2020 zůstávají nadále v platnosti.

V případě, že byste nemohli náhradní termín využít nebo nechtěli tak dlouho čekat, můžete vstupenky vrátit v místě jejich zakoupení, nejpozději však do 15. 12. 2020. Pokud se rozhodnete vrátit vstupenky zakoupené v pokladně DD, budou Vám peníze vyplaceny tamtéž po telefonické domluvě (tel. 773 612 513 ve všední dny od 10.00 do 16.00).

V případě vracení vstupenek prostřednictvím sítě Ticketportal budete podobně jako v případě zrušených březnových představení kontaktováni a osobně se dohodnete o způsobu vyrovnání, které bude probíhat za stejných podmínek jako v pokladně DD.

Děkeujeme za pochopení

Vaše Dejvické divadlo

----------------------------------------------------------------------------

Aktualizováno v květnu 2020:

 

Náhradní představení Elegance molekuly v divadle Jatka78 bylo původně stanoveno na 12. června 2020.

Bohužel i přes stále rychlejší uvolňování opatření jej při dodržení aktuálních předpisů a pokynů nelze v tomto termínu odehrát pro plnou kapacitu hlediště.

Proto jsme přistoupili k posunutí náhradního představení na únor 2021. Dřívější termín se nám nepodaří zajistit vzhledem k vytíženosti prostoru divadla Jatka78.  Přesné datum sdělíme okamžitě, jakmile se na něm dohodneme s produkcí divadla Jatka78. Vstupenky z 27. 2. 2020 zůstávají nadále v platnosti.

V případě, že byste nemohli náhradní termín využít nebo nechtěli tak dlouho čekat, můžete vstupenky vrátit v místě jejich zakoupení, nejpozději však do 15. 12. 2020.  Pokud se rozhodnete vrátit vstupenky zakoupené v pokladně DD, budou vám peníze vyplaceny tamtéž po telefonické domluvě na tel. 773 612 513 (ve všední dny od 10:00 do 16:00). V případě vracení vstupenek prostřednictvím sítě Ticketportal budete kontaktováni a osobně se dohodnete o způsobu vyrovnání, které bude probíhat za stejných podmínek jako v pokladně DD. 

Děkujeme za trpělivost a pochopení.

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------

Původní příspěvek, leden 2020:

 

Vážení diváci,

velice se Vám omlouváme, ale představení Elegance molekuly 27. února 2020 v divadle Jatka78 bude z vážných produkčních důvodů odloženo na náhradní termín 12. června 2020.

Důvodem je událost, o které jsme v době plánování únorových představení nevěděli a která je pro naše divadlo velmi významná. Film režisérky Agnieszky Holland Šarlatán, v němž titulní roli ztvárnil Ivan Trojan, byl nominován na jeden z nejprestižnějších světových filmových festivalů – Berlinale, a to v sekci Special Gala. Jeho slavnostní světová premiéra proběhne právě 27. února 2020. Toto datum bylo určeno na základě koordinace mnoha termínů a možností nejvýznamnějších osobností světového filmu i zástupců jednotlivých zemí.

Pro Dejvické divadlo je velkou ctí, že člen jeho hereckého souboru je součástí delegace, která bude film zastupovat na tak prestižní události, a proto jsme zcela výjimečně přistoupili na variantu náhradního představení.

Vstupenky zakoupené v pokladně Dejvického divadla zůstávají v platnosti na červnový termín, případně je možné vrátit je tamtéž, a to nejpozději do 30. dubna 2020.

Vstupenky zakoupené v síti Ticketportal je nutné vyměnit, případně vrátit pouze prostřednictvím této prodejní sítě, není možné je vyměnit nebo vrátit v pokladně DD. Bližší informace získáte na e-mailu reklamace@ticketportal.cz.

Prosíme Vás, abyste tuto změnu přijali s pochopením, a věříme, že našemu divadlu zachováte přízeň.

Děkujeme Vám.