PŘEDSTAVENÍ DD DO ODVOLÁNÍ ZRUŠENA


Vážení diváci, vážení přátelé Dejvického divadla,

vzhledem k mimořádnosti situace spojené s šířením koronaviru a vládním vyhlášením nouzového stavu jsem došla k rozhodnutí omezit do odvolání běžný provoz Dejvického divadla a všechny jeho pracovníky požádat o práci z domova.

Jsem si vědoma toho, že mnozí z Vás mají zakoupené vstupenky na představení, která jsme museli zrušit, a nevíte, jak s těmito lístky naložit. Ráda bych Vás požádala o trpělivost. V současnou chvíli nikdo neví, jak se tato situace bude vyvíjet ani jak dlouho potrvá. Naší snahou bude stanovit za tato zrušená představení náhradní termíny. Vstupenky tedy prozatím zůstávají v platnosti. Nicméně v okamžiku, kdy by tato mimořádná opatření měla trvat déle než jeden měsíc, je možné, že nebude v našich silách ani možnostech náhradní představení poskytnout. Pak bychom byli nuceni vrátit Vám vstupné.

Věřme, že vše dobře dopadne a Vy své leckdy ne snadno nabyté vstupenky budete moci využít.

Veškeré dotazy Vám zodpovíme na emailu rezervace@dejvickedivadlo.cz, v pracovní dny od 10:00 do 12:00 také na mimořádném telefonním čísle 773 612 513

Zároveň bych ze srdce chtěla poděkovat divákům, kteří nám projevují velkou vlnu solidarity v tom, že nepožadují vrácení peněz ani náhradní termín. Jakožto obecně prospěšná společnost jsme do velké míry závislí právě na příjmu ze vstupného. A tato nucená (nicméně potřebná) pauza nás citelně zasáhne. Držme si palce.

Děkuji Vám za vstřícnost a pochopení.

Blanka Cichon ředitelka Dejvického divadla

V Praze 14. března 2020