ZÁZNAM INSCENACE ČERNÁ DÍRA #kulturažije


Podpořte Dejvické divadlo – dívejte se 22. března od 20:00 na MALL.TV na inscenaci Jiřího Havelky Černá díra!

Vážení diváci,

nabízíme Vám jedinečnou příležitost vidět naše představení i v této nelehké době, kdy je Dejvické divadlo, podobně jako všechna ostatní, vzhledem k šířící se nákaze zákeřným koronavirem uzavřeno a všechna plánovaná představení jsou až do odvolání zrušena. DD se tak bude muset vyrovnat s velkými finančními ztrátami, protože jako obecně prospěšná společnost je také závislé na podstatných příjmech z tržby, bez nichž je budoucnost divadla velmi nejistá. Přesto tuto situaci chápeme a všechna rozhodnutí ohledně snahy zabránit šíření epidemie samozřejmě plně respektujeme.

Velice si proto vážíme iniciativy #kulturažije, za kterou stojí dárcovská platforma Donio a internetová televize MALL.TV. Mladé české firmy společně vymyslely způsob, jak pomoci kulturním institucím a jiným uměleckým subjektům zmírnit ztráty způsobené nastalou situací. Vznikl tak projekt na záchranu české kultury #kulturažije (další podrobnosti zde:)

Na MALL.TV můžete sledovat živé přenosy z koncertů, uměleckých vystoupení i přednášek. Finanční podporu jejich protagonistům vyjádříte jednoduše přímo z domova na webu www.donio.cz příspěvkem v libovolné výši. Cílem tak je skrze internetové vysílání nejen nabídnout divákovi jedinečný zážitek, ale dát mu možnost podpořit svého oblíbence.

Dejvické divadlo v rámci tohoto projektu nabídne divákům záznam úspěšné inscenace Černá díra v režii Jiřího Havelky.

Tato komedie měla premiéru v roce 2007 a dočkala se více než 140 repríz. Během uvádění se zúčastnila řady divadelních festivalů, nejvýznamnějším byl bezesporu festival FIBA (Buenos Aires, Argentina).

Černou díru můžete sledovat od 22. března zde: a můžete přispět do sbírky ve prospěch DD na www.donio.cz

Děkujeme Vám za Vaši podporu!

Vaše DD