DĚKUJEME!


Vážení a milí diváci, vážení a milí přátelé Dejvického divadla,

dovolte nám, abychom Vám všem, kteří naše divadlo podporujete v této nelehké době, z celého srdce poděkovali za Vaši nezištnou, ojedinělou a velmi významnou pomoc!

Děkujeme Vám, kteří jste na MALL.TV zhlédli záznam inscenace Černá díra a přispěli ve stále aktivní sbírce na donio.cz částkou převyšující k dnešnímu dni (24. 3.) neuvěřitelných 220 000 Kč.

Děkujeme Vám, kteří jste se rozhodli nepožadovat za své vstupenky na zrušená březnová představení peníze zpět i v případě, že nebude možné zajistit náhradní představení.

Děkujeme Vám, kteří jste zhlédli v pondělí 23. 3. na ČT art záznam inscenace Vzkříšení a potom jste projevili zájem o zaslání „dodatečného vstupného“ prostřednictvím výše jmenované sbírky.

Děkujeme Vám, kteří kromě vlastní podpory sdílíte informace o našem divadle se svými blízkými a pomáháte tak, aby se o našich aktivitách v době koronavirové dozvědělo co největší množství stávajících i potenciálních diváků.

Vaše podpora je pro nás závazkem do budoucna, kterého, jak všichni věříme, se brzy ve zdraví dočkáme a v němž Vás budeme moci přivítat v hledišti našeho divadla.

Nikdy Vám to nezapomeneme!

Vaše Dejvické divadlo, březen 2020