BOHEMIANS versus DEJVICKÉ DIVADLO


Fotbalový klub Bohemians Praha 1905 ve spolupráci s Dejvickým divadlem pořádají zcela ojedinělou akci.

V prostoru virtuálního Ďolíčku se 26. dubna od 17.00 hodin utkají dvě jedenáctky sehraných pražských týmů, které změří své síly a dostanou příležitost projevit talent v oboru svých soupeřů.

V samotném zápase se střetnou týmy systémem muž proti muži (případně ženě). Každý on-line, pouze za asistence webové kamery z místa, kde tráví koronavirovou herní přestávku. Zástupci Bohemians prokážou své znalosti a schopnosti v oboru divadelním, jedenáctka DD naopak zabojuje na pomyslném fotbalovém hřišti.

Za bezchybné splnění zadaného úkolu (každý hráč dostane svůj) bude jeho interpretovi/hráči připsán jeden gól. Skóre tak může být napínavé do poslední minuty zápasu a k vítězství může dojít i v prodloužení, pokud se v průběhu zápasu vyskytnou nezaviněná nebo úmyslná zdržování.

Vzhledem k charakteru utkání budou mít oba týmy možnost intenzívního domácího individuálního tréninku, o jehož výsledcích budou jednotliví hráči průběžně a rovněž on-line informovat trenéry. Ti poskytnou během příprav rozhovory týkající se herní strategie a taktické přípravy hráčů.

Na zápas bude mít přístup prostřednictvím internetového portálu TICKETPORTAL každý, kdo si zakoupí virtuální vstupenku s jednorázovým kódem.

Podobně jako na každém zápase bude možné se rozhodnout pro různé typy vstupenek, od Gold VIP za 1905 Kč, přes Silver VIP za 333 Kč až k běžným vstupenkám za 105 Kč.

Zakoupením vstupenky podpoříte klub Bohemians Praha 1905, Dejvické divadlo, Nemocnici Na Františku a Hereckou asociaci.

Vstupenky na virtuální utkání jsou v prodeji po celou dobu, kdy je možné zápas sledovat ze záznamu, tedy do 3. května. Kliknutím na tento odkaz budete přesměrováni na stránky prodejce.

Věříme, že celá akce proběhne v duchu fair play a těšíme se na vás ve virtuálních ochozech vršovického stadionu! Sledujte průběžně informace na webových stránkách DD a sociálních sítích.

Další informace získáte kliknutím na tento odkaz.

Sportu zdar a virtuálnímu zvlášť, vážení přátelé on-linové kopané!

A divadla, samozřejmě!