AUKCE 8.–9. ČERVNA + ON-LINE PŘEDPRODEJ


DO AUKCE VSTUPENEK VSTOUPÍTE ZDE:

PŘEDPRODEJ BUDE ZAHÁJEN 8. 6. VE 20:00 ZDE:

Vážení diváci,

díky dalšímu rozvolnění opatření zavedených v souvislosti s koronavirovou pandemií bude Dejvické divadlo od 15. června všechna představení hrát pro plnou kapacitu sálu.

Z tohoto důvodu se DD začíná postupně vracet k modelu on-line předprodeje, na který jste byli zvyklí před uzavřením divadla v březnu 2020.

V pondělí 8. června ve 20:00 bude zahájen on-line předprodej vstupenek na všechna představení Dejvického divadla, která se odehrají od 15. do 26. června. Zároveň bude od pondělí 8. června 9:00 hod. do úterý 9. června 20:00 hod. probíhat aukce vstupenek prostřednictvím aukčního systému Ticket Fair Price na představení, která se odehrají ve dnech 22. – 26. června, a to v počtu obvyklém před koronavirovou pauzou, tedy na každé představení do první řady.

Případné nevydražené vstupenky budou nabízeny on-line prostřednictvím sítě Ticketportal. Pokladna Dejvického divadla zůstává v červnu v běžných provozních hodinách i v době představení uzavřená, veškerý prodej vstupenek bude probíhat on-line.

Věříme, že stejně jako my v Dejvickém divadle i Vy máte z nového rozvolnění radost a že se na Vás můžeme těšit od 15. června v plně obsazeném hledišti.

Znovu Vám děkujeme za Vaši přízeň, nejen za tu dosavadní, s níž jste divadlo podpořili v nelehkých časech, ale také za tu budoucí, kterou mu, jak věříme, zachováte.