NÁHRADA ZA ZRUŠENÁ BŘEZNOVÁ PŘEDSTAVENÍ A PŘEDPRODEJ NA ŘÍJEN 2020


PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA ŘÍJEN BUDE ZAHÁJEN VE ČTVRTEK 17. 9. VE 20:00. 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK DO DEJVICKÉHO DIVADLA BUDE AŽ DO ODVOLÁNÍ PROBÍHAT POUZE ON-LINE.

Od 20. srpna až do odvolání bude předprodej vstupenek na představení DD probíhat pouze on-line prostřednictvím sítě Ticketportal. Nebude se tedy konat každou třetí sobotu v měsíci přímo v pokladně divadla.

K tomuto rozhodnutí DD přistoupilo v důsledku neočekávaných událostí souvisejících s koronavirovou pandemií. Od začátku nové sezony budou mít v předprodeji na každé představení přednost majitelé vstupenek na březnová představení zrušená kvůli karanténě. Ti si až do 31. 3. 2021 mohou vždy v týdnu před zahájením běžného předprodeje vyměnit své vstupenky za nové na náhradní termín.

Ti, kteří své vstupenky zakoupili v pokladně DD, tak učiní přímo tam (pokladna DD bude otevřena od 12. srpna v běžné otevírací době). Diváky, kteří si vstupenky zakoupili on-line, prosíme, aby se drželi pokynů sítě Ticketportal, zaslaných na jimi udanou e-mailovou adresu. Své vstupenky nejprve vyměníte za COVID voucher. Ten Vám poté umožní přednostní přístup před zahájením předprodeje. Návod jak postupovat při výměně naleznete zde:.

Pokud máte vstupenky na březnové představení zakoupené v aukci, budete osloveni přímo prostřednictvím mailu vždy před začátkem aukce daného titulu na následující měsíc. 

 

 Termíny pro výměnu vstupenek jsou následující:

– na zářijová představení 12. – 18. srpna 2020 (přístup pro Ticketportal od 12. srpna 18:00 do 18. srpna 20:00)
– na říjnová představení 9. – 15. září 2020 (přístup pro Ticketportal od 10. září 18:00 do 16. září 20:00)
– na listopadová představení 7. – 13. října 2020
– na prosincová představení 10. – 16. listopadu 2020
– na lednová představení 9. – 15. prosince 2020
– na únorová představení 6. – 12. ledna 2021
– na březnová představení 10. – 16. února 2021

Do běžného prodeje pak bude možné poskytnout pouze vstupenky, na které nebude uplatněn žádný přednostní nárok (kromě náhrady za zrušená představení se jedná také o dárkové poukázky a předplatné Troják). Rozhodli jsme se proto tento už tak výrazně snížený počet vstupenek soustředit výhradně k prodeji do sítě Ticketportal. Podrobné informace o termínech k vyzvednutí vstupenek na náhradní představení naleznete na webových stránkách DD. On-line předprodeje budou zahajovány jako obvykle vždy ve čtvrtek před třetí sobotou v měsíci, tak jak tomu bylo doposud. Výjimkou (také obvyklou) je pouze předprodej na září, který bude spuštěn 20. 8. ve 20:00.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Dejvické divadlo