NÁHRADA ZA ZRUŠENÁ BŘEZNOVÁ PŘEDSTAVENÍ A PŘEDPRODEJ


DATUM ZAHÁJENÍ PŘEDPRODEJE VSTUPENEK BUDE STANOVENO NA ZÁKLADĚ OČEKÁVANÉHO VLÁDNÍHO NAŘÍZENÍ. 

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK DO DEJVICKÉHO DIVADLA BUDE AŽ DO ODVOLÁNÍ PROBÍHAT POUZE ON-LINE.


Vážení diváci, vzhledem k předpokládanému vládnímu nařízení o omezení provozu divadel od 12. 10. 2020 jsme se rozhodli dočasně pozastavit výměnu vstupenek na březnová představení zrušená kvůli karanténě.

Velmi se omlouváme za komplikace, ale jsme přesvědčeni, že neuvážená výměna vstupenek v současné situaci by mohla napáchat mnohem větší škody.

Informace o dalším postupu vydáme v návaznosti na přesné znění vládního nařízení.

Děkujeme za pochopení.

 

 


Od 20. srpna až do odvolání bude předprodej vstupenek na představení DD probíhat pouze on-line prostřednictvím sítě Ticketportal. Nebude se tedy konat každou třetí sobotu v měsíci přímo v pokladně divadla.

K tomuto rozhodnutí DD přistoupilo v důsledku neočekávaných událostí souvisejících s koronavirovou pandemií. Od začátku nové sezony budou mít v předprodeji na každé představení přednost majitelé vstupenek na březnová představení zrušená kvůli karanténě. Ti si až do 31. 3. 2021 mohou vždy v týdnu před zahájením běžného předprodeje vyměnit své vstupenky za nové na náhradní termín.

Ti, kteří své vstupenky zakoupili v pokladně DD, tak učiní přímo tam (pokladna DD bude otevřena od 12. srpna v běžné otevírací době). Diváky, kteří si vstupenky zakoupili on-line, prosíme, aby se drželi pokynů sítě Ticketportal, zaslaných na jimi udanou e-mailovou adresu. Své vstupenky nejprve vyměníte za COVID voucher. Ten Vám poté umožní přednostní přístup před zahájením předprodeje. Návod jak postupovat při výměně naleznete zde:.

Pokud máte vstupenky na březnové představení zakoupené v aukci, budete osloveni přímo prostřednictvím mailu vždy před začátkem aukce daného titulu na následující měsíc. 

 

 Termíny pro výměnu vstupenek jsou následující:

– na zářijová představení 12. – 18. srpna 2020 (přístup pro Ticketportal od 12. srpna 18:00 do 18. srpna 20:00)
– na říjnová představení 9. – 15. září 2020 (přístup pro Ticketportal od 10. září 18:00 do 16. září 20:00)
na listopadová představení 7. – 13. října 2020 (přístup pro Ticketportal od 8. října do 13. října 20:00) - VÝMĚNA POZASTAVENA!
na prosincová představení 10. – 16. listopadu 2020
– na lednová představení 9. – 15. prosince 2020
– na únorová představení 6. – 12. ledna 2021
– na březnová představení 10. – 16. února 2021

Do běžného prodeje pak bude možné poskytnout pouze vstupenky, na které nebude uplatněn žádný přednostní nárok (kromě náhrady za zrušená představení se jedná také o dárkové poukázky a předplatné Troják). Rozhodli jsme se proto tento už tak výrazně snížený počet vstupenek soustředit výhradně k prodeji do sítě Ticketportal. Podrobné informace o termínech k vyzvednutí vstupenek na náhradní představení naleznete na webových stránkách DD. On-line předprodeje budou zahajovány jako obvykle vždy ve čtvrtek před třetí sobotou v měsíci, tak jak tomu bylo doposud. Výjimkou (také obvyklou) je pouze předprodej na září, který bude spuštěn 20. 8. ve 20:00.

Děkujeme za pochopení.

Vaše Dejvické divadlo