DO DEJVICKÉHO BEZ OBAV


Vážení diváci,

velice si vážíme Vašeho zájmu o představení Dejvického divadla i v této nelehké době.

Rádi bychom Vás ujistili, že děláme všechno pro to, abyste se u nás cítili bezpečně a chodili k nám bez obav i nadále.
K co největšímu zachování Vaší koronavirové bezpečnosti jsou v Dejvickém divadle zavedena následující opatření:

– Přesvědčte se prosím před návštěvou divadla na našich webových stránkách, případně na facebooku, zda představení, na které se chystáte, nemá z nějakého důvodu jakékoli omezení, případně zda není zrušeno.

– Pokud před návštěvou divadla pociťujete jakékoli příznaky respiračního onemocnění, zůstaňte prosím doma! Vaše vstupenky jsou přenosné a můžete je přenechat či prodat jinému zájemci.

– Před vstupem do sálu divadla měříme všem návštěvníkům tělesnou teplotu. V případě, že její hodnota přesáhne 37,2 ºC, nebude takový divák do divadla vpuštěn a bude mu vráceno vstupné.

– V prostorách divadla jsou umístěny stojany s dezinfekcí, upozorňujeme na nutnost dodržování odstupů v místech, kde hrozí zvýšená kumulace lidí (divácká šatna, vchod do divadla, vchod do sálu, WC).

– Všichni diváci a také technicko-provozní personál, který přichází do přímého kontaktu s diváky, musí mít po celou dobu pobytu v DD zakryté dýchací cesty (ústa i nos) rouškou. V případě, že někdo z návštěvníků přijde bez roušky, bude mu poskytnuta v šatně. Výjimku v nošení roušek mají herci na jevišti, kteří dodržují předepsanou vzdálenost min. 2 m od první divácké řady.

– Divadelní prostory jsou denně dezinfikovány a pravidelně ionizovány.

– Pro případ, že by se přece jen u někoho z diváků projevila nákaza covid-19, která v době návštěvy divadla byla bez příznaků, žádáme všechny diváky při nákupu vstupenek o jakýkoli kontakt, abychom je mohli na tuto skutečnost okamžitě upozornit.

– Zároveň apelujeme na každého, kdo by zjistil do 5 dnů od návštěvy divadla, že má potvrzenou nákazu covid-19, aby nám tuto zprávu neprodleně sdělil na adresu covid@dejvickedivadlo.cz nebo telefonem na č. 233 332 430 (obchodní oddělení).

Věříme, že tato opatření přijmete s pochopením a budete se při návštěvě našeho divadla chovat odpovědně; k sobě navzájem, ale i k našim hercům, kteří nejsou na jevišti v rámci zachování uměleckého zážitku chráněni rouškami či jinými ochrannými prostředky.

Děkujeme Vám a přejeme Vám mnoho příjemných zážitků v Dejvickém divadle a především hodně zdraví!
Vaše DD