UZAVŘENÍ DIVADLA Z DŮVODU VLÁDNÍCH NAŘÍZENÍ


edit: VZHLEDEM K AKTUÁLNÍM VLÁDNÍM NAŘÍZENÍM JE PŘEDPRODEJ VSTUPENEK ODLOŽEN NA NEURČITO

 

Vážení diváci,

vzhledem k nařízení vlády uzavíráme od 12. října do odvolání Dejvické divadlo pro veřejnost a rušíme všechna plánovaná představení.

V souvislosti s tímto nařízením jsme nuceni přistoupit k níže uvedeným krokům směrem k Vám, našim milým divákům:

-          Za představení, která se od pondělí 12. října ruší z důvodu nařízeného zákazu veřejné produkce divadel v souvislosti s vývojem koronavirové situace, nemůžeme už bohužel nabídnout náhradní termíny a za všechny zakoupené vstupenky vracíme vstupné. Vstupné za vstupenky zakoupené prostřednictví sítě Ticketportal bude vráceno automaticky, vstupenky zakoupené v pokladně DD je třeba vrátit po ukončení platnosti vládního nařízení, které v současném znění neumožňuje fungování pokladny, po předchozí dohodě na tel. čísle 773 612 513 v pokladně DD.

 -          Toto opatření se týká i těch z Vás, kteří si své březnové vstupenky vyměnili (případně využili tzv. covid poukaz společnosti Ticketportal) za vstupenky na aktuálně zrušená říjnová představení. Je nám to velice líto, ale vývoj situace a její eskalace nám jinou alternativu neumožňuje.

 -          Předprodej vstupenek na listopad 2020 v tuto chvíli odkládáme předběžně na 29. října. Pokud by došlo k případnému prodloužení výše zmíněného opatření, budeme o další změně termínu listopadového předprodeje informovat.

 -          Vzhledem k nejisté situaci nebudeme před zahájením předprodeje nabízet pro měsíc listopad ani přednostní nákup vstupenek za zrušená březnová představení (výměnu za vstupenky na pokladně DD ani využití covid poukazu).

-           V případě dotazů se prosím obracejte na e-mail dejvickedivadlo@dejvickedivadlo.cz, případně na nouzovou telefonní linku 773 612 513.


Vážení a milí diváci, dovolte, abychom Vám všem, kteří jste až dosud naše divadlo navštívili, poděkovali za Vaši vstřícnost a podporu a také za shovívavost a pochopení, s nimiž všechna omezení přijímáte. My všichni věříme, že jakmile to bude možné, znovu se s Vámi v hledišti Dejvického divadla setkáme.

Kavárna Dejvického divadla bude po dobu tohoto omezení v provozu od 10 do 16 hodin (výdej přes okénko).

Těšíme se na shledanou!

Vaše Dejvické divadlo