VRACENÍ VSTUPNÉHO ZA NEODEHRANÁ PŘEDSTAVENÍ V ROCE 2020


Vážení diváci,

vzhledem k tomu, že opětovné otevření divadla pro veřejnost je naneštěstí stále v nedohlednu, dostáváme se do situace, ve které již nejsme dále schopni přednostně nabízet vstupenky jako náhradu za zrušená a neodehraná představení a zároveň zajistit běžné fungování divadla.

Proto všem divákům, kteří doposud neměli možnost využít výměnu vstupenky na náhradní představení, vrátíme vstupné.

U vstupenek zakoupených prostřednictvím sítě Ticketportal bude vstupné automaticky vráceno na účet, ze kterého byly vstupenky uhrazeny, a to i těm divákům, kteří již vyměnili vstupenky za tzv. Covid poukaz – ten tímto pozbývá platnosti. Vstupné bude připsáno na účet nejpozději 31. prosince 2020.

Zároveň žádáme majitele vstupenek zakoupených v aukci vstupenek, aby nás kontaktovali na mailu aukce@dejvickedivadlo.cz, vrácení vstupného v tomto případě nemůže být provedeno zcela automaticky a vyžaduje osobnější přístup.

Vstupenky zakoupené v pokladně DD je nutné vrátit opět v pokladně, a to nejpozději do 31.  května 2021. V prosinci bude pokladna otevřena v omezeném režimu vždy v úterý a ve čtvrtek od 14 do 18 hodin (tj. 3. 12., 8. 12., 10. 12., 15. 12. a 17. 12.). Otevírací doba v následujících měsících bude zveřejněna na našem webu.

Platnost Vánočních poukázek a Trojáku se prodlužuje do konce sezony 2020/2021.

Vážení diváci, velice nás nastalá situace mrzí.

Věříme, že nám i přesto zachováte svou přízeň a přejeme Vám všem krásný adventní čas a vše dobré.

Vaše Dejvické divadlo