• 21. LEDNA / ZMĚNA PROGRAMU


Vážení diváci,

vzhledem k onemocnění v souboru jsme bohužel nuceni zrušit páteční představení BRIAN (21. ledna), nicméně jako náhradní představení jsme pro Vás připravili inscenaci PŘÍZRAKY.

Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud se rozhodnete náhradní představení nenavštívit, bude Vám u vstupenek zakoupených prostřednictvím sítě Ticektportal vstupné vráceno automaticky, vstupenky zakoupené v pokladně DD je nutné vrátit tamtéž do 30 dnů. Pro evidenci návštěvy divadla Vás u vstupu do sálu požádáme o papírovou kopii vstupenky – v případě, že chcete vstupenku využít pro uplatnění slevy na parkování v NTK, vytiskněte si prosím dvě kopie.

Zároveň velmi prosíme ty držitele vstupenek, kteří se rozhodnou nevyužít náhradní představení, aby nám poslali na mail rezervace@dejvickedivadlo.cz kopii vstupenek, abychom mohli tato nevyužitá místa nabídnout případným zájemcům.

Velmi Vás prosíme, vždy kontrolujte před odchodem do divadla naše webové stránky – vzhledem k současné covidové situaci může dojít ke zrušení představení i relativně krátce před jeho začátkem.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás!

Vaše Dejvické divadlo