! 18. 10. ZMĚNA OBSAZENÍ


Vážní diváci,

Vám, kteří jste se dnes těšili na speciálního hosta Simony Babčákové Jiřího Maryška, musíme, ač neradi, oznámit, že Jiří Maryško večer se Simonou Babčákovou na jevišti DD nevystoupí. 

Velmi nás to mrzí (i s ohledem na to, že jsme Vám ještě včera nabízeli poslední vstupenky na Jiřího Maryška coby surový diamant improvizace), ale bohužel jak se ukázalo, právě tento vzácný nerost odřekl svou přítomnost z důvodu lidského, i když těžko pochopitelného, produkčního selhání. Diamant se rozřezat dá, Maryško taky, ale nechce! Ukázalo se, že dnes večer hraje ve svém domovském Divadle na Vinohradech a tím pádem opravdu nemůže být zároveň v Dejvicích. Jakkoli je  čaroděj a mág, a to nejen improvizační, rozdvojit se zatím nedokáže.

Věříme ale, že si dnešní improvizační večer Simony Babčákové užijete i s jejími kolegy. Simonu dnes nakonec na poněkud improvizovaných improvizacích doprovodí Saša Stankov, Jakub Troják, geniální beatboxer Andrew, Jana Machalíková a Tony Nyass.

Vstupenky zůstávají v platnosti. Pokud nemáte z pochopitelných důvodů o náhradní sestavu zájem, zavolejte prosím na tel. 233 332 430 a my Vám vrátíme vstupné.

Velmi se omlouváme za vzniklé komplikace.

Vaše Dejvické divadlo