Odložená elegance molekuly

Vážení diváci,

velice se Vám omlouváme, ale představení Elegance molekuly 27. února 2020 v divadle Jatka78 bude z vážných produkčních důvodů odloženo na náhradní termín 12. června 2020.

Důvodem je událost, o které jsme v době plánování únorových představení nevěděli a která je pro naše divadlo velmi významná. Film režisérky Agnieszky Holland Šarlatán, v němž titulní roli ztvárnil Ivan Trojan, byl nominován na jeden z nejprestižnějších světových filmových festivalů – Berlinale, a to v sekci Special Gala. Jeho slavnostní světová premiéra proběhne právě 27. února 2020. Toto datum bylo určeno na základě koordinace mnoha termínů a možností nejvýznamnějších osobností světového filmu i zástupců jednotlivých zemí.

Pro Dejvické divadlo je velkou ctí, že člen jeho hereckého souboru je součástí delegace, která bude film zastupovat na tak prestižní události, a proto jsme zcela výjimečně přistoupili na variantu náhradního představení.

Vstupenky zakoupené v pokladně Dejvického divadla zůstávají v platnosti na červnový termín, případně je možné vrátit je tamtéž, a to nejpozději do 30. dubna 2020.,

Vstupenky zakoupené v síti Ticketportal je nutné vyměnit, případně vrátit pouze prostřednictvím této prodejní sítě, není možné je vyměnit nebo vrátit v pokladně DD. Bližší informace získáte na e-mailu reklamace@ticketportal.cz.

Prosíme Vás, abyste tuto změnu přijali s pochopením, a věříme, že našemu divadlu zachováte přízeň.

Děkujeme Vám.

Dejvické divadlo